Ciechanów

Centrum Zabaw Happy Park powstało dla dzieci i z myślą o nich.

Jest to idealne miejsce do aktywnego spędzenia radosnych i niezapomnianych chwil w bajkowej scenerii.


Happy Park to miejsce, w którym najmłodsi aktywnie i zdrowo pożytkują pokłady nieskończonej energii, ćwiczą umiejętności manualne jak również koordynację wzrokowo-ruchową i inegrują się z równieśnikami.

Od dawna wiadomo, że dzieci najwięcej uczą się poprzez zabawę dlatego pod bacznym okiem naszych animatorów pociechy poznawać będą świat od podszewki.
 

 


 

Mnóstwo miejsca do zabawy


Do dyspozycji dzieci zaaranżowaliśmy przestrzeń ponad 450 m2, na której umieściliśmy wiele różnorodnych atrakcji (zjeżdżalnia falista, zjeżdżalnia tubowa, wiszące węże, mysia dziura, mini wieża wspinaczkowa, mini most linowy, podłoga transparentna, równoważnia nad siatką, strefa armatek, piramidki, zdjeżdżalnia spiralna, gravity jump, most wiszący, okno widokowe, przejście tubowe transparentne, tor samochodowy), które z pewnością trafią w upodobania każdego dziecka i wywołają uśmiech na twarzy oraz niezapomniane przeżycia.
 

 


 

Kawiarnia dla rodziców


Jeśli będziecie Państwo chcieli odpocząć, popracować, poczytać ulubioną książkę lub wypić herbatkę oraz aromatyczną kawę to zapraszamy do strefy kawiarnianej z dostępem do darmowej sieci Wi-Fi.
 

 


 

Organizacja przyjęć urodzinowych


Wiemy, że każde dziecko jest szczególne i każde ma inne wymagania związane z organizacją swoich imprez urodzinowych i nie tylko, dlatego też oddajemy do Państwa wyboru aż trzy bajkowe pokoje urodzinowe, które swoim wystrojem na pewno spodobają się każdemu dziecku.
 

 


 

Bufet (czyli coś na ząb ;)


Po długotrwałej zabawie każdemu zaczyna brakować sił, dlatego też zapraszamy wszystkich dużych i małych na orzeźwiające soki i napoje oraz mnóstwo słodyczy.
 

 

Dbamy o komfort zabawy Twoich dzieci


W naszym Centrum dzieci poruszać się będą w skarpetkach, bez obuwia, dlatego też dla zachowania najwyższej czystości prosimy pamiętać o zakładaniu przez opiekunów obuwia ochronnego znajdującego się tuż przy wejściu.
 

Serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianej zabawy!