zamknij
Czy mówiłem Ci już o tym?

Centrum Zabaw Happy Park

Centrum Zabaw Happy Park powstało dla dzieci i z myślą o nich, jest to idealne miejsce do aktywnego spędzenia radosnych i niezapomnianych chwil w bajkowej scenerii.

Happy Park to miejsce, w którym najmłodsi aktywnie i zdrowo pożytkują pokłady nieskończonej energii, ćwiczą umiejętności manualne jak również koordynację wzrokowo-ruchową i integrują się z rówieśnikami.

ws
Od dawna wiadomo, że dzieci najwięcej uczą się poprzez zabawę dlatego pod bacznym okiem naszych animatorów pociechy poznawać będą świat od podszewki.

Mnóstwo miejsca do zabawy

Do dyspozycji dzieci zaaranżowaliśmy przestrzeń ponad 1600 m2, na której umieściliśmy wiele różnorodnych atrakcji, które z pewnością trafią w upodobania każdego dziecka i wywołają uśmiech na twarzy oraz niezapomniane przeżycia.

Odpoczynek i spokój dla rodzica

Jeśli będziecie Państwo chcieli odpocząć od odgłosów zabawy i popracować lub poczytać ulubioną książkę nie spuszczając jednocześnie pociech z oczu zapraszamy do “Pokoju Ciszy”, gdzie doznacie Państwo głębokiego relaksu nad filiżanką aromatycznej kawy oraz otrzymacie możliwość skorzystania z bezprzewodowego Internetu.

Organizacja przyjęć urodzinowych

Wiemy, że każde dziecko jest szczególne i każde ma inne wymagania związane z organizacją swoich imprez urodzinowych i nie tylko, dlatego też oddajemy do Państwa wyboru, aż pięć bajkowych pokoi urodzinowych, które swoim wystrojem na pewno spodobają się każdemu dziecku.

Bufet i kawiarnia

Po długotrwałej zabawie każdemu zaczyna brakować sił, dlatego też zapraszamy wszystkich dużych i małych do posilenia się w naszej kawiarni, w której menu znajdziecie Państwo ciepłe posiłki, orzeźwiające soki i napoje, mnóstwo słodyczy i najróżniejsze smaki lodów.

Dbamy o komfort zabawy Twoich dzieci

W naszym Centrum dzieci poruszać się będą w skarpetkach, bez obuwia, dlatego też dla zachowania najwyższej czystości prosimy pamiętać o zakładaniu przez opiekunów obuwia ochronnego znajdującego się tuż przy wejściu.

Serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianej zabawy!